Neohodnoceno

JUNIOR PRO SERIE 2.0

Monolith Junior je vedle Iconu nejmenším modelem z našeho sortimentu. Do vestavby.

Varianta
Na objednání
Kód: 47/CER
Značka: Monolith
21 960 Kč –7 % 20 400 Kč
Kategorie: Modely
Záruka: doživotní
monolith junior pro serie 20
Akce
ZDARMAZDARMA 21 960 Kč –7 %

Navzdory svým rozměrům zvládne malé Kamado s bravurou všechny oblasti použití, jako je grilování, pečení, uzení a vaření.

Jeho velikost je ideální pro použití na balkoně nebo v kempu. Je také velmi populární v profesionálním stravování. S hmotností 38 kg se snadno přepravuje. Grilovací plocha má průměr 33 cm. V kombinaci s přídavným roštem je možné grilovat současně různé pokrmy a přílohy.

S jedinečným systémem podavače pelet můžete udící pelety vkládat přímo do uhlíků, aniž byste museli otevírat víko grilu.

Junior doporučujeme doplnit dalším příslušenstvím jako je litinový rošt, kámen na pizzu, grilovací plotna, atd. 

Monolith Junior Pro Series 2.0 přichází s dosud největší inovací našich modelů Kamado: Náš všestranný gril jsme vybavili také držákem s deflektorem. Od této chvíle lze nepřímo grilovat i s tímto modelem z naší série. Stejně jako všechny ostatní modely našich grilů, i Junior dostal nové  převratné těsnění a moderní litinovou klapku pro odvod vzduchu.

Gril je k dispozici v černé barvě s keramickými nožičkami pro použití v kuchyni nebo pro instalaci ve Vaší venkovní kuchyňské vestavbě.

Uvedená cena zahrnuje:

  • keramický gril s černou lesklou glazurou
  • keramické nožičky
  • zabudovaný teploměr ve víku grilu
  • litinovou klapku pro odvod vzduchu
  • grilovací rošt o průměru 33 cm
  • deflektor
  • nerezový dávkovač udicích pelet
  • ohniště

Další vybavení najdete v sekci příslušenství.

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu