Neohodnoceno

JUNIOR PRO SERIE 2.0

Kompaktní. S průměrem roštu 33 cm je MONOLITH JUNIOR vedle ICONU nejmenším modelem z našeho sortimentu. Do vestavby.

Varianta
Můžeme doručit do:
18.1.2024 18.1.2024 Zvolte variantu
Na objednání Na objednání Zvolte variantu
Kód: 47/CER 47/CER2 Zvolte variantu
Značka: Monolith
21 960 Kč
Kategorie: Grily
Záruka: doživotní
monolith junior pro serie 20
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Navzdory svým kompaktním rozměrům zvládne malé Kamado s bravurou všechny oblasti použití, jako je grilování, pečení, uzení a vaření. Jeho velikost je ideální pro použití na balkoně nebo v kempu. Díky své velikosti je také velmi populární v profesionálním stravování. S hmotností 38 kg se snadno přepravuje. V kombinaci s přídavným roštem na grilování je možné vařit současně různé pokrmy a přílohy. S jedinečným systémem podavače můžete kouřové pelety vkládat do uhlíků přes klapku v těle, aniž byste museli otevírat víko grilu. Junior Grill je v vhodné doplnit příslušenstvím jako je litinový rošt nebo kámen na pizzu.

Monolith Junior Pro Series 2.0 přichází s dosud největší inovací našich modelů Kamado: Náš kompaktní všestranný gril jsme vybavili také závěsem s deflektorem Monolith Icon. Od této chvíle lze nepřímo grilovat i s tímto modelem z naší série. Stejně jako všechny ostatní modely našich grilů, i Junior dostal nové  převratné těsnění ze skleněných vláken, včetně vysoce kvalitních nerezových pásků, moderní litinovou klapku pro odvod vzduchu a adaptér pro připojení elektronické regulace.

Gril je k dispozici v černé a terakotové barvě s keramickými nožičkami pro použití v kuchyni nebo pro instalaci ve vaší venkovní kuchyňské vestavbě.

Cena je včetně vybavení (grilovací rošt, deflektor, nerezový dávkovač udících pelet).

Další vybavení najdete v sekci příslušenství.

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování.