Neohodnoceno

Čistící kartáč

Kartáč z nerezu pro čištění mřížek

Můžeme doručit do:
6.12.2023
Skladem (10 ks)
Kód: 256
Značka: Monolith
684 Kč
Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 0.5 kg
206006 Grillbürste Monolith
Tip

Robustní čistící kartáč z nerezové oceli s dlouhou bambusovou rukojetí pro čištění grilovacího roštu. Ideální pro mřížky z nerezové oceli.

Vhodné pro všechny modely grilů.

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování.