Neohodnoceno

LECHEF PRO SERIE 2.0

Velký. S působivou hmotností 140 kg je MONOLITH LeChef těžkou váhou z našeho výrobního programu. Do vestavby.

 
Varianta
Můžeme doručit do:
18.1.2024 18.1.2024 Zvolte variantu
Na objednání Na objednání Zvolte variantu
Kód: 88/CER 88/CER2 Zvolte variantu
Značka: Monolith
72 800 Kč
Kategorie: Grily
Záruka: doživotní
5212 gril monolith classic
Video
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Je zvláště vhodný pro přípravu velkého množství masa a pro přípravu různých pokrmů a jídel současně. Grilování, pečení, uzení a vaření – vše je možné – v nepředstavitelných rozměrech. Průměr roštu 55 cm. S přídavným roštem na grilování a druhou úrovní roštu je možné gril použít při cateringových akcích a grilovacích soutěžích nebo i při větších oslavách. S jedinečným systémem podavače pelet můžete kouřové peletky vkládat do uhlíků přes klapku v těle, aniž byste museli otevírat víko grilu. MONOLITH Le Chef, doplněný širokou škálou doplňků, jako je litinový rošt, kámen na pizzu nebo plancha, se stává dokonalou venkovní kuchyní.

I ve verzi Pro Series 2.0 zůstává LeChef králem modelů Monolith. Je také vybaven lépe ovladatelnou moderní litinovou klapkou pro odvod vzduchu a získává také vylepšené těsnění ze skleněných vláken a nerezových pásů. Díky instalovanému adaptéru je vždy připraven pro připojení elektronické regulace.

Gril je k dispozici v černé a terakotové barvě s keramickými nožičkami pro použití v kuchyni nebo pro instalaci ve vaší venkovní kuchyňské vestavbě.

 Cena je včetně vybavení (stavitelný nerezový rošt, ohniště, dávkovač udících pelet, koš na uhlí, zdvihač roštu).

Další vybavení najdete v sekci příslušenství.

Grilování se systémem Smart Grid

Nepřímé grilování při nízké teplotě

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování.