Rotisserie pro LeChef

Rotisserie pro grily Monolith LeChef

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem
Kód: 333
Značka: Monolith
13 724 Kč
Kategorie: Monolith
Hmotnost: 9.9 kg
Banner pro detail produktu

Rotisserie nebo-li otočný rožeň z nerezové oceli umožňuje přípravu kuřecího masa, gyrosu na rožni, a to díky speciálnímu klínovitému tvaru nástavce i se zavřeným víkem. Robustní rožeň z nerezové oceli má dvě jehly na maso s dlouhými hroty, které bezpečně drží jídlo. Bateriový motor s kovovým krytem a plastovým prostorem pro baterie je odolný a pevný.

Doplňková sada jehel na špízy přemění Monolith na gril Mangal, kde díky integrovaným úchytům na jehly lze současně otáčet až 9 jehel na špízy.

Rozsah dodávky: ROTI nástavec z nerezové oceli, rožeň z nerezové oceli se dvěma vidličkami na maso, motor.

Rozměry nástavce (D x Š x V): 75 x 65 x 14 cm
Rozměry rožně (Ø x V): 0,8 x 75 cm (včetně rukojeti)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu