LECHEF PRO SERIE 2.0 SET + DÁRKY ZDARMA (LITINOVÝ ROŠT, PLANCHA, 8KG UHLÍ)

S působivou hmotností 165 kg je MONOLITH LeChef těžkou váhou z našeho výrobního programu. Set s podvozkem a bočními stolky.

Varianta
Můžeme doručit do:
18.6.2024 - Zvolte variantu
Skladem Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 825/ERN 825/ERV Zvolte variantu
Značka: Monolith
79 600 Kč
Kategorie: Modely
Záruka: doživotní
monolith lechef grill scaled
Tip Pro náročné Video DÁREK
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Při koupi LeChef Pro Serie 2.0 získáte jako dárek 1x SGS litinový rošt, 1x planchu, 1x 8kg dřevěného uhlí. Ušetříte 5 620,- Kč!

 

Model LeChef je vhodný pro přípravu velkého množství masa a pro přípravu různých pokrmů a jídel současně. Grilování, pečení, uzení a vaření – vše je možné – v nepředstavitelných rozměrech. Průměr roštu 52 cm. S přídavným roštem na grilování a druhou úrovní roštu je možné gril použít při cateringových akcích a grilovacích soutěžích nebo i při větších oslavách. S jedinečným systémem podavače pelet můžete udící pelety vkládat přímo do uhlíků, aniž byste museli otevírat víko grilu.

MONOLITH LeChef, doplněný širokou škálou doplňků, jako je litinový rošt, kámen na pizzu nebo plancha, se stává dokonalou venkovní kuchyní.

Pro Series 2.0: model LeChef zůstává králem modelů Monolith. Je také vybaven lépe ovladatelnou moderní litinovou klapkou pro odvod vzduchu, kvalitním těsněním a flexibilní nastavitelný systém roštů SGS.

Gril je k dispozici v černé barvě s keramickými nožičkami pro použití v kuchyni nebo pro instalaci ve Vaší venkovní kuchyňské vestavbě.

Uvedená cena zahrnuje:

  • keramický gril s černou lesklou glazurou
  • podvozek včetně bočních sklopných stolků
  • zabudovaný teploměr ve víku grilu
  • litinovou klapku pro odvod vzduchu
  • výškově nastavitelný systém roštů SGS (2x grilovací nerezový rošt, 2x deflektor, 2x odkapávací miska)
  • ohniště
  • nerezový dávkovač udicích pelet
  • koš na uhlí
  • zdvihač roštu
  • lopatku na popel

Další vybavení najdete v sekci příslušenství.

Grilování se systémem Smart Grid

Nepřímé grilování při nízké teplotě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu