Neohodnoceno

Grilovací rukavice

Grilovací rukavice

Můžeme doručit do:
6.12.2023
Skladem (1 ks)
Kód: 291
Značka: Monolith
1 095 Kč
Kategorie: Příslušenství
Grillhandschuh
Tip

Ručně šité, tepelně odolné grilovací rukavice od Monolith Vám poskytnou potřebnou ochranu. S kevlarovými švy, pružnou kůží a měkkou vnitřní podšívkou jsou dokonalým společníkem pro grilovacího mistra.

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování.