CLASSIC PRO SERIE 2.0 SET

MONOLITH CLASSIC je nejoblíbenější a také nejprodávanější model grilu z naší nabídky. Set s podvozkem a bočními stolky.

Varianta
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem
Kód: 50/CER2
Značka: Monolith
49 890 Kč –15 % 42 407 Kč
Kategorie: Modely
CHU2297 rot
Akce Tip Zlatá střední cesta Video
ZDARMAZDARMA 49 890 Kč –15 %
Banner pro detail produktu

Klasika. MONOLITH CLASSIC je nejoblíbenější model grilu z naší nabídky. S průměrem roštu 44 cm je Classic jasnou volbou pro grilování, pečení, uzení a vaření pro celou rodinu a Vaše přátele. Grilovací plocha, kterou lze rozšířit sadami s přídavným roštem, je dostatečně velká, aby uvařila několik pokrmů a příloh současně.

S jedinečným systémem podavače pelet můžete udící pelety vkládat přímo do uhlíků, aniž byste museli otevírat víko grilu. Classic, který můžete doplnit rozsáhlým příslušenstvím jako je litinový rošt, kámen na pizzu, držák wok + pánev wok, plancha nebo otočný rožeň se stává plnohodnotnou venkovní kuchyní.

Pro Series 2.0  - model Classic získává větší stabilitu a snáze se s ním manipuluje. Otočný bod víka je posunutý tak, aby jej bylo možné otevřít s daleko menším úsilím.

Stejně jako všechny ostatní modely má také nový typ litinové klapky pro odvod vzduchu, kvalitní těsnění a flexibilní nastavitelný systém roštů SGS.

Červené provedení pouze do vyprodání zásob!

Uvedená cena zahrnuje:

  • keramický gril s červenou lesklou glazurou
  • podvozek včetně bočních sklopných stolků
  • zabudovaný teploměr ve víku grilu
  • litinovou klapku pro odvod vzduchu
  • výškově nastavitelný systém roštů SGS (2x grilovací nerezový rošt, 2x deflektor, 2x odkapávací miska)
  • ohniště
  • nerezový dávkovač udicích pelet
  • koš na uhlí
  • zdvihač roštu
  • lopatku na popel

Další vybavení najdete v sekci příslušenství.

Grilování se systémem Smart Grid

Nepřímé grilování při nízké teplotě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu