Podpalovač

Elektrický podpalovač

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem
Kód: 321
Značka: Monolith
2 194 Kč
Kategorie: Monolith
Hmotnost: 1.05 kg
Banner pro detail produktu

Ideální podpalovač pro Váš gril Monolith. Trvá pouhých 60 sekund, než uhlí zapálí. Podpalovač pracuje výhradně s horkým vzduchem, a bez otevřeného plamene. Bezpečné zapálení je tak zaručeno za všech okolností a to bez použití chemického podpalovače.

Naplňte koš na uhlí neboli ohniště kvalitním, středně velkým uhlím. Pro dosažení nejlepších výsledků grilování doporučujeme naše dřevěné uhlí MONOLITH. Zapalte dřevěné uhlí shora, zavřete víko a úplně otevřete otvory pro přívod a odvod vzduchu. Díky komínovému efektu se gril zahřeje za velmi krátkou dobu. 

 

Rozměry (D x Š x V): 45,5 x 6 x 7 cm (bez kabelu)

Délka kabelu: 3 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu