Neohodnoceno

Pánev Wok

Ocelová pánev Wok s dřevěnou rukojetí

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem
Kód: 163
Značka: Monolith
1 040 Kč
Kategorie: Grily
Hmotnost: 1.4 kg

Ocelová pánev Wok s dřevěnou rukojetí je ideální pro přípravu asijských pokrmů, smažení zeleniny nebo vaření polévek a omáček. 

 

Rozměry pánve:

Průměr 35 cm

Výška 11 cm

Délka rukojeti 22 cm

 

Vhodné pro všechny modely grilů.

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu