Neohodnoceno

Držák Wok Classic

Držák z nerezové oceli pro Wok

Můžeme doručit do:
19.4.2024
Skladem
Kód: 157
Značka: Monolith
2 084 Kč
Kategorie: Classic Pro-Serie 2.0
Hmotnost: 2 kg

 

Držák Wok je z nerezové oceli a má speciální design navržený tak, aby teplo bylo soustředěno pro maximální dosažení výsledků pro systém Wok, kde je zapotřebí vysokých teplot.

Vhodný pro grily Monolith Classic.

Rozměry: Classic (Ø x V): 46 x 8 cm

Držák Wok

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu