CLASSIC PRO SERIE 2.0 + DÁRKY ZDARMA (LITINOVÝ ROŠT, PLANCHA, 8KG UHLÍ)

MONOLITH CLASSIC je nejoblíbenější a také nejprodávanější model grilu z naší nabídky. Do vestavby.

Varianta
Můžeme doručit do:
18.6.2024 - Zvolte variantu
Skladem Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 810/ERN 810/ERV Zvolte variantu
Značka: Monolith
46 669 Kč
Kategorie: Modely
Záruka: doživotní
Classic do vestavby
Video DÁREK
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Při koupi Classic Pro Serie 2.0 získáte jako dárek 1x SGS litinový rošt, 1x planchu, 1x 8kg dřevěného uhlí. Ušetříte 3 972,- Kč!

 

Klasika. MONOLITH CLASSIC je nejoblíbenější model grilu z naší nabídky. S průměrem roštu 44 cm je Classic jasnou volbou pro grilování, pečení, uzení a vaření pro celou rodinu a Vaše přátele. Grilovací plocha, kterou lze rozšířit přídavným roštem, je dostatečně velká, abyste mohli vařit několik pokrmů a příloh současně.

S jedinečným systémem podavače pelet můžete udící pelety vkládat přímo do uhlíků, aniž byste museli otevírat víko grilu. Classic, který můžete doplnit rozsáhlým příslušenstvím jako je litinový rošt, kámen na pizzu, držák wok + pánev wok, plancha nebo otočný rožeň se stává plnohodnotnou venkovní kuchyní.

Pro Series 2.0  - model Classic získává větší stabilitu a snáze se s ním manipuluje. Otočný bod víka je posunutý tak, aby jej bylo možné otevřít s daleko menším úsilím.

Stejně jako všechny ostatní modely má také nový typ litinové klapky pro odvod vzduchu, kvalitní těsnění a flexibilní nastavitelný systém roštů SGS.

Gril je k dispozici v černé barvě s keramickými nožičkami pro použití v kuchyni nebo pro instalaci ve Vaší venkovní kuchyňské vestavbě.

Uvedená cena zahrnuje:

  • keramický gril s černou lesklou glazurou
  • keramické nožičky
  • zabudovaný teploměr ve víku grilu
  • litinovou klapku pro odvod vzduchu
  • výškově nastavitelný systém roštů SGS (2x grilovací nerezový rošt, 2x deflektor, 2x odkapávací miska)
  • ohniště
  • nerezový dávkovač udicích pelet
  • koš na uhlí
  • zdvihač roštu
  • lopatku na popel

Pojízdný vozík Buggy, nový podvozek a další vybavení najdete v sekci příslušenství.

Grilování se systémem Smart Grid

Nepřímé grilování při nízké teplotě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu