Pojízdný vozík Buggy - Classic

Pojízdný vozík Buggy se sklopným bočním stolkem z nerezové oceli a teakového dřeva - pro model Classic

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem
Kód: 145
Značka: Monolith
35 687 Kč
Kategorie: Classic Pro-Serie 2.0
Hmotnost: 65 kg
monolith kamado buggy 1024x993
Tip
ZDARMAZDARMA
Banner pro detail produktu

Gril je uložen v pojízdném vozíku na čtyřech gumových blocích. Velká kola (Ø 20 cm, z nichž dvě jsou otočná pro snadné řízení stolku) umožňují bezpečnou přepravu grilu i na nerovném terénu. 

Buggy je ideální pro grilovací cateringové akce, zahradní párty, apod. Pro zvětšení pracovní plochy má vozík skládací sklopný stolek z nerezové oceli a teaku.

Vhodné pro model Classic.

Hmotnost: 55 kg

Rozměry (š x v x h): 101,5 x 91 x 83 cm

Rozměry s rozloženým bočním stolkem (š x v x h): 148,5 cm x 91 cm x 83 cm

 

Přídavný stůl pro pojízdný vozík Buggy (viz. obr. 5 a 6) najdete v sekci příslušenství.

Pro větší potěšení z grilování je k dispozici ještě větší stůl, který se jednoduše připevní k vozíku Buggy. Tím se pracovní plocha rozšíří o 126 x 80 cm. Stejně jako pojízdný vozík má stůl rám z nerezové oceli a povrch z teakového dřeva. Zejména v gastronomii, ale i doma na zahradě se tak otevírá možnost profesionálně pohostit své hosty při menším grilování. Když se stůl nepoužívá, lze jej snadno uskladnit a ušetřit tak místo, protože boční podnož lze jednoduše sklopit.

Rozměry (š x v x h): 126 x 90 x 80 cm

 

Uvedená cena nezahrnuje gril Classic, musí se objednat zvlášť v sekci modely.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu