Neohodnoceno

Přídavný stůl pro pojízdný vozík Buggy

Pojízdný vozík Buggy se skládacím bočním stolkem pro Monolith Classic a LeCHEF dostane přídavný stůl.

Na objednání
Kód: 636
Značka: Monolith
19 215 Kč
Kategorie: Classic Pro-Serie 2.0
Hmotnost: 20 kg
2010181 BT Anbautisch Buggy Classic front
Novinka Tip

Pro větší potěšení z grilování je k dispozici ještě větší stůl, který se jednoduše připevní k vozíku Buggy. Tím se pracovní plocha rozšíří o 126 x 80 cm. Stejně jako pojízdný vozík má stůl rám z nerezové oceli a povrch z teakového dřeva. Zejména v gastronomii, ale i doma na zahradě se tak otevírá možnost profesionálně pohostit své hosty při menším grilování. Když se stůl nepoužívá, lze jej snadno uskladnit a ušetřit tak místo, protože boční podnož lze jednoduše sklopit.

Rozměry (š x v x h): 126 x 90 x 80 cm

 

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu