AVANTGARDE CLASSIC SET + DÁRKY ZDARMA (LITINOVÝ ROŠT, PLANCHA, 8KG UHLÍ)

Avantgarde Classic včetně nového podvozku, bočních stolků a madla s integrovaným LED světlem.

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Skladem
Kód: 803
Značka: Monolith
69 570 Kč
Kategorie: Modely
Záruka: doživotní
Hmotnost: 128.48 kg
CHU6549 als Smart Objekt 1 Kopie
Novinka Video DÁREK
ZDARMAZDARMA

Při koupi Avantgarde Classic získáte jako dárek 1x SGS litinový rošt, 1x planchu, 1x 8kg dřevěného uhlí. Ušetříte 3 972,- Kč!

 

NOVÁ SÉRIE AVANTGARDE ANEB UPGRADE SÉRIE PRO 2.0

Série Avantgarde je nejnovějším kamado od německé značky MONOLITH Grill.

Vychází ze série Pro 2.0: kvalitní těsnění, flexibilní nastavitelný systém roštů SGS - a mnoho dalších prvků, kterými je společnost Monolith proslulá, zůstávají zachovány.

Série Avantgarde se zrodila z touhy přenést technickou rozmanitost a kvalitu výrobků Monolith do nadčasového designu.

Nový pevnější podvozek, který nyní má vestavěnou poličku pro ukládání příslušenství. Dalším poutavým vylepšením je nový vzhled grilu s matnou saténovou glazurou.

Boční stolky a madlo jsou vyrobeny z karbonizovaného bambusu. Madlo s integrovaným LED světlem - nyní můžete pohodlně grilovat i ve tmě bez nutnosti dalšího osvětlení.

Žádný jiný gril v sobě nespojuje estetiku, funkčnost a odolnost jako nový Monolith Avantgarde!

 

MONOLITH CLASSIC je nejoblíbenější model grilu z naší nabídky. S průměrem roštu 44 cm je Classic jasnou volbou pro grilování, pečení, uzení a vaření pro celou rodinu a Vaše přátele. Grilovací plocha, kterou lze rozšířit sadami s přídavným roštem, je dostatečně velká, aby uvařila několik pokrmů a příloh současně.

S jedinečným systémem podavače pelet můžete udící pelety vkládat přímo do uhlíků, aniž byste museli otevírat víko grilu. Classic, který můžete doplnit rozsáhlým příslušenstvím jako je litinový rošt, kámen na pizzu, držák wok + wok, plancha nebo otočný rožeň se stává plnohodnotnou venkovní kuchyní.

Uvedená cena zahrnuje:

 • keramický gril s černou matnou glazurou
 • podvozek s vestavěnou poličkou
 • boční sklopné stolky z bambusu
 • madlo s LED světlem
 • zabudovaný teploměr ve víku grilu
 • litinovou klapku pro odvod vzduchu
 • výškově nastavitelný systém roštů SGS (2x grilovací nerezový rošt, 2x deflektor, 2x odkapávací miska)
 • ohniště
 • nerezový dávkovač udicích pelet
 • koš na uhlí
 • zdvihač roštu
 • lopatku na popel

Další vybavení najdete v sekci příslušenství. 

 

Model Avantgarde - novinka 2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu