MONOLITH Litinový hrnec - CLASSIC

Litinový hrnec je dalším příslušenstvím, které z grilu Monolith Classic udělá dokonalou venkovní kuchyni.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem
Kód: 621
Značka: Monolith
5 214 Kč
Kategorie: Classic Pro-Serie 2.0
Hmotnost: 12.8 kg
Banner pro detail produktu

Už jste objevili náš nový MONOLITH hrnec? Díky litinovému MONOLITH hrnci o objemu 6,5 l můžete nejen dusit na svém grilu MONOLITH Classic - poklice nabízí také spoustu možností! Díky různým povrchům ji lze použít jako otočný talíř a díky dokonalému rozložení tepla je ideální pro jemné smažení a vaření ryb, masa a zeleniny. Vnitřní nerezový rošt (součástí balení) rozšiřuje Vaše kulinářské možnosti.

Hrnec má tvar půlměsíce, který je typický pro systém Smart Grid a je vhodný pro Váš gril MONOLITH Classic.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu