Neohodnoceno

CLASSIC PRO SERIE 2.0

Klasika. MONOLITH CLASSIC je nejoblíbenější model grilu z naší nabídky. Do vestavby.

Varianta
Můžeme doručit do:
6.12.2023 18.1.2024 Zvolte variantu
Skladem (2 ks) Na objednání Zvolte variantu
Kód: 82/CER 82/CER2 Zvolte variantu
Značka: Monolith
46 669 Kč
Kategorie: Grily
Záruka: doživotní
5212 gril monolith classic
Video
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Klasika. MONOLITH CLASSIC je nejoblíbenější model grilu z naší nabídky. S průměrem roštu 44 cm je Classic jasnou volbou pro grilování, pečení, uzení a vaření pro celou rodinu a vaše přátele. Grilovací plocha, kterou lze rozšířit sadami s přídavným roštem, je dostatečně velká, aby uvařila několik pokrmů a příloh současně. S jedinečným systémem podavače pelet můžete kouřové pelety vkládat do uhlíků, aniž byste museli otevírat víko grilu. Classic, který můžete doplnit rozsáhlým příslušenstvím jako je litinový rošt, kámen na pizzu, držák wok + pánev wok, plancha nebo ROTI systém pro grilovací jehly se stává plnohodnotnou venkovní kuchyní.

Verzí Pro Series 2.0 získává Classic větší stabilitu a snáze se s ním manipuluje. Otočný bod víka jsme posunuli tak, aby jej bylo možné otevřít s daleko menším úsilím. Navíc díky své vlastní hmotnosti víko pohodlně leží a těsní lépe než kdy dříve. Stejně jako všechny ostatní modely Monolith má také nový typ litinové klapky pro odvod vzduchu, převratné těsnění ze skleněných vláken včetně vysoce kvalitních nerezových pásů a díky instalovanému adaptéru je vždy připraven pro připojení elektronické regulace.

Gril je k dispozici v černé a terakotové barvě s keramickými nožičkami pro použití v kuchyni nebo pro instalaci ve vaší venkovní kuchyňské vestavbě.

Cena je včetně vybavení (stavitelný nerezový rošt, ohniště, dávkovač udících pelet, koš na uhlí, zdvihač roštu).

Další vybavení najdete v sekci příslušenství.

Grilování se systémem Smart Grid

Nepřímé grilování při nízké teplotě

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování.