JUNIOR PRO SERIE 2.0 SET

Monolith Junior je vedle Iconu nejmenším modelem z našeho sortimentu. Set s podvozkem.

Varianta
Můžeme doručit do:
- 7.8.2024 Zvolte variantu
Na objednání Na cestě Zvolte variantu
Kód: 85/CER 85/CER2 Zvolte variantu
Značka: Monolith
22 950 Kč od 22 950 Kč - –15 % až –15 % 22 950 Kč 19 508 Kč od 19 508 Kč
Kategorie: Modely
Záruka: doživotní
CHU2333 als Smart Objekt 1
Akce Tip
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA 22 950 Kč od 22 950 Kč - –15 % až –15 %
Banner pro detail produktu

Navzdory svým rozměrům zvládne malé Kamado s bravurou všechny oblasti použití, jako je grilování, pečení, uzení a vaření.

Jeho velikost je ideální pro použití na balkoně nebo v kempu. Je také velmi populární v profesionálním stravování. S hmotností 42 kg se snadno přepravuje. Grilovací plocha má průměr 33 cm. V kombinaci s přídavným roštem je možné grilovat současně různé pokrmy a přílohy.

S jedinečným systémem podavače pelet můžete udící pelety vkládat přímo do uhlíků, aniž byste museli otevírat víko grilu.

Junior doporučujeme doplnit dalším příslušenstvím jako je litinový rošt, kámen na pizzu, grilovací plotna, atd. 

Monolith Junior Pro Series 2.0 přichází s dosud největší inovací našich modelů Kamado: Náš všestranný gril jsme vybavili také držákem s deflektorem. Od této chvíle lze nepřímo grilovat i s tímto modelem z naší série. Stejně jako všechny ostatní modely našich grilů, i Junior dostal nové  převratné těsnění a moderní litinovou klapku pro odvod vzduchu.

Červené provedení pouze do vyprodání zásob!

Uvedená cena zahrnuje:

  • keramický gril s černou nebo červenou lesklou glazurou
  • podvozek
  • zabudovaný teploměr ve víku grilu
  • litinovou klapku pro odvod vzduchu
  • grilovací rošt o průměru 33 cm
  • deflektor
  • nerezový dávkovač udicích pelet
  • ohniště

Další vybavení najdete v sekci příslušenství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu