Neohodnoceno

Litinový rošt Icon/Junior

Masivní litinový rošt pro Monolith Icon a Junior

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem
Kód: 235
Značka: Monolith
1 782 Kč
Kategorie: Icon Pro-Serie 2.0
Hmotnost: 3.05 kg
gusseisenrost 1024x1024
Tip

Masivní litinový grilovací rošt je vynikajícím vodičem tepla. Povrch zajišťuje na mase perfektní stopy po grilování. Otočíte-li rošt, získáte rovnější povrch vhodný např. pro grilování ryb nebo mořských plodů. Po použití je vhodné rošt jemně potřít olejem. 

Průměr roštu 33 cm.

Vhodné pro grily Monolith Icon a Junior.

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu