Jedinečnost. MONOLITH ICON -  grilování na balkoně, na terase nebo na cestách.

Na objednání
Kód: 44
Značka: Monolith
23 333 Kč
Kategorie: Modely
Záruka: doživotní
Hmotnost: 35.5 kg
Banner pro detail produktu

Navzdory svým rozměrům zvládne malé Kamado s bravurou všechny oblasti použití, jako je grilování, pečení, uzení a vaření.

Model Icon je o něco nižší než klasický Junior, váží cca 35 kg a je perfektní pro grilování na balkoně, terase nebo na cestách.

Grilovací plocha má průměr 33 cm. Díky přídavnému roštu můžete grilovací plochu rozšířit a grilovat různé pokrmy současně.

Nejpopulárnější je ovšem grilovací plotna, kterou snadno umístíte na otevřený gril (stačí sejmout víko grilu) - burgery, slanina, vajíčka, bramboráčky, lívance, palačinky, zelenina, ryby, různé masové směsi…tolik možností.

 

Uvedená cena zahrnuje:

  • keramický gril s černou lesklou glazurou
  • zabudovaný teploměr ve víku grilu
  • litinovou klapku pro odvod vzduchu
  • grilovací rošt o průměru 33 cm
  • deflektor
  • ohniště
  • zdvihač roštu
  • lopatku na popel

Nový pojízdný vozík Trolley a další vybavení najdete v sekci příslušenství. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu