Neohodnoceno

Pojízdný vozík TROLLEY pro ICON/JUNIOR

Grily ICON a Junior dostanou vlastní vozík!

Můžeme doručit do:
18.1.2024
Na objednání
Kód: 633
Značka: Monolith
19 215 Kč
Kategorie: Icon
201017 IJ Trolley ICON JR solo front diagonal
Novinka Tip

Černý práškově lakovaný rám s postranními stolky z akáciového dřeva dodává malým hvězdám rodiny Monolith Grill stylový mobilní základ. Na zadní straně je držák pro grilovací plotnu. Na spodní polici je dostatek místa pro další příslušenství.

Rozměry (š x v x h): 120 x 52 x 78,5 cm

 

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování.