Neohodnoceno

Pojízdný vozík TROLLEY pro ICON/JUNIOR

Pojízdný vozík Trolley pro modely Icon a Junior - NOVINKA!

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem
Kód: 633
Značka: Monolith
19 215 Kč –6 % 17 900 Kč
Kategorie: Icon Pro-Serie 2.0
Hmotnost: 37.5 kg
201017 IJ Trolley ICON JR solo front diagonal
Akce Novinka Tip
19 215 Kč –6 %

Černý práškově lakovaný rám s postranními stolky z akáciového dřeva dodává malým hvězdám rodiny Monolith Grill stylový mobilní základ.

Na zadní straně je držák pro grilovací plotnu. Na spodní polici je dostatek místa pro ukládání dalšího příslušenství.

Rozměry (š x v x h): 120 x 52 x 78,5 cm

 

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu