Neohodnoceno

BASIC SET

MONOLITH BASIC je základní model keramických grilů Monolith, který je ideální jako gril pro začátečníky. Set s podvozkem a bočními stolky.

Můžeme doručit do:
27.9.2023
Skladem (6 ks)
Kód: 56
Značka: Monolith
27 450 Kč
Kategorie: Grily
Záruka: doživotní
Hmotnost: 115 kg
basic grillmodell
Tip Lidovka
ZDARMAZDARMA

Basic je náš základní model, který má přesto téměř všechny funkce, díky nimž jsou Monolithy tak oblíbené. Stejně jako Classic má Basic průměr roštu 46 cm a je správnou volbou pro grilování, pečení a vaření. Z hlediska funkce není Basic v žádném případě horší než Classic. Jeho změněný vzhled je zjevně nápadný. Basic postrádá podavač pelet a pásy z nerezové oceli byly zaměněny za ocelové pásy s práškovým nástřikem. Plocha grilu, kterou lze rozšířit pomocí volitelného přídavného grilovacího roštu, je dostatečně velká, aby uvařila několik pokrmů a příloh současně.

Ani náš nováček se neobejde bez inovací – s Pro Series 2.0 dostane Monolith Basic zcela nové ohniště, které se skládá z několika částí a nyní je ještě snazší ho vyčistit pomocí lopatky na popel.

Gril je k dispozici pouze v černé barvě v setu s podvozkem a bočními stolky z bambusu.

Cena je včetně podvozku, bočních stolků a vybavení (ohniště, deflektor).

Veškeré příslušenství grilu MONOLITH Classic je kompatibilní i s grilem Basic. Najdete v sekci příslušenství.

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování.