Neohodnoceno

BASIC SET

MONOLITH BASIC je základní model keramických grilů Monolith, který je ideální jako gril pro začátečníky. Set s podvozkem a bočními stolky.

Můžeme doručit do:
19.4.2024
Skladem
Kód: 56
Značka: Monolith
27 450 Kč –7 % 25 500 Kč
Kategorie: Modely
Záruka: doživotní
Hmotnost: 110 kg
basic grillmodell
Akce Tip Lidovka
ZDARMAZDARMA 27 450 Kč –7 %

Basic je náš základní model, který má přesto téměř všechny funkce, díky nimž jsou Monolithy tak oblíbené. Stejně jako Classic má Basic průměr roštu 44 cm a je správnou volbou pro grilování, pečení a vaření. Z hlediska funkce není Basic v žádném případě horší než Classic. Jeho změněný vzhled je zjevně nápadný. Basic postrádá podavač pelet a pásy z nerezové oceli byly zaměněny za ocelové pásy s práškovým nástřikem. Plocha grilu, kterou lze rozšířit pomocí volitelného přídavného grilovacího roštu, je dostatečně velká, aby uvařila několik pokrmů a příloh současně.

Ani náš základní model se neobejde bez inovací – s Pro Series 2.0 má zcela nové ohniště, které se skládá z několika částí a nyní je ještě snazší ho vyčistit pomocí lopatky na popel.

Gril je k dispozici pouze v černé barvě v setu s podvozkem a bočními stolky z bambusu.

Uvedená cena zahrnuje:

  • keramický gril s černou lesklou glazurou
  • podvozek včetně bočních sklopných stolků
  • zabudovaný teploměr ve víku grilu
  • litinovou klapku pro odvod vzduchu
  • grilovací nerezový rošt o průměru 44 cm
  • ohniště
  • deflektor
  • zdvihač roštu
  • lopatku na popel

Veškeré vybavení pro model Classic je kompatibilní i s grilem Basic. Najdete v sekci příslušenství.

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu