Neohodnoceno

Nastavitelný systém roštů včetně odkapávacích misek Classic

Flexibilní nastavitelný systém roštů SGS - CLASSIC

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem
Kód: 184
Značka: Monolith
5 488 Kč
Kategorie: Grily
Hmotnost: 7.83 kg

Nový způsob grilování s jedinečnou flexibilitou roštů. Nerezový rám, dva grilovací rošty, dva deflektorové kameny, dvě rukojeti a dvě odkapávací misky. Díky "Smart Grid Systému" můžete použít různé techniky grilování ve stejnou dobu.

 

Model Classic Pro Série 2.0 má tento flexibilní nastavitelný systém roštů již v základní výbavě!

Příslušenství pro model Classic je kompatabilní pro model Basic. Tímto systémem můžete model Basic upgradovat.

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu