Neohodnoceno

Stavitelný nerezový rošt včetně odkapávacích misek Classic

Set grilovacích roštů a misek Classic

Můžeme doručit do:
6.12.2023
Skladem (1 ks)
Kód: 184
Značka: Monolith
5 488 Kč
Kategorie: Classic

Nový způsob grilování s jedinečnou flexibilitou roštů a odkapávacích misek. Nerezový rám, dva grilovací rošty, 2 deflektorové kameny, dvě rukojeti a dvě odkapávací misky. Díky této sadě je možné použít různé techniky grilování ve stejnou dobu.

Vhodné pro grily Monolith Classic.

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování.