Neohodnoceno

Lopatka na pizzu

Lopatka na pizzu z nerezové oceli s bambusovou rukojetí

Můžeme doručit do:
19.4.2024
Skladem
Kód: 259
Značka: Monolith
1 095 Kč
Kategorie: Grily
Hmotnost: 1 kg

Lopatka na pizzu vyrobená z nerezové kartáčované oceli s bambusovou rukojetí je skvělým pomocníkem při manipulaci s pizzou.

Bambusovou rukojeť lze pro jednodušší skladování sklopit.

Vhodné pro všechny modely grilů.

Rozměry (D x Š x V): 40 x 25 x 6cm (bez rukojeti), 70 x 25 x 8cm (s rukojetí)

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu