Neohodnoceno

Grilovací jehly na špízy a držák

Grilovací jehly na špízy s držákem z nerezové oceli

Můžeme doručit do:
19.4.2024
Skladem
Kód: 268
Značka: Monolith
1 233 Kč
Kategorie: Grily
Hmotnost: 1.1 kg

Tato sada šesti širokých jehel s dvoudílným držákem z kartáčované nerezové oceli je ideální např. pro špízy, šašlik, zeleninu a kebab. Ostré špičky usnadňují napíchnutí, široký tvar zabraňuje kroucení jídla. Jehly lze umístit do různých pozic, aby jídlo bylo rovnoměrně propečeno ze všech stran.

Vhodné pro všechny modely grilů.

Rozměry: 

43 x 0,5 x 3cm (Špízy)
32 x 3,5 x 3,5cm (Držák)

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu