Neohodnoceno

LECHEF + VOZÍK BUGGY

MONOLITH BUGGY - Pojízdný pracovní stůl se sklopným bočním stolkem včetně grilu LeChef

Varianta
Můžeme doručit do:
18.1.2024 18.1.2024 Zvolte variantu
Na objednání Na objednání Zvolte variantu
Kód: 603/CER 603/CER2 Zvolte variantu
Značka: Monolith
108 487 Kč
Kategorie: Grily
CHU2358 als Smart Objekt 1
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Gril Monolith je uložen v pojízdném stolu vyrobeném z nerezové kartáčované oceli na čtyřech gumových blocích. Velká kola (Ø 20 cm, z nichž dvě jsou otočná pro snadné řízení stolku ) umožňují bezpečnou přepravu grilu i na nerovném terénu. Monolith Buggy je také ideální pro grilovací cateringové týmy, zahradní restaurace apod. Pro zvětšení pracovní plochy je Buggy vybavena skládacím odkládacím stolkem z nerezové oceli a teaku.

Cena je včetně grilu LeChef a pojízdného vozíku Buggy.

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování.