Neohodnoceno

LECHEF + VOZÍK BUGGY

Pojízdný vozík Buggy se sklopným bočním stolkem včetně grilu Monolith LeChef

Varianta
Na objednání
Kód: 603/CER
Značka: Monolith
108 487 Kč –6 % 100 900 Kč
Kategorie: Modely
CHU2358 als Smart Objekt 1
Akce
ZDARMAZDARMA 108 487 Kč –6 %

Model LeChef je vhodný pro přípravu velkého množství masa a pro přípravu různých pokrmů a jídel současně. Grilování, pečení, uzení a vaření – vše je možné – v nepředstavitelných rozměrech. Průměr roštu 52 cm. S přídavným roštem na grilování a druhou úrovní roštu je možné gril použít při cateringových akcích a grilovacích soutěžích nebo i při větších oslavách. S jedinečným systémem podavače pelet můžete udící pelety vkládat přímo do uhlíků, aniž byste museli otevírat víko grilu.

MONOLITH LeChef, doplněný širokou škálou doplňků, jako je litinový rošt, plancha, kámen na pizzu, otočný rožeň, grilovací plotna nebo držák wok + wok pánev, se stává dokonalou venkovní kuchyní.

Pro Series 2.0: model LeChef zůstává králem modelů Monolith. Je také vybaven lépe ovladatelnou moderní litinovou klapkou pro odvod vzduchu, kvalitním těsněním a flexibilní nastavitelný systém roštů SGS.

Gril LeChef je uložen v pojízdném vozíku na čtyřech gumových blocích. Velká kola (Ø 20 cm, z nichž dvě jsou otočná pro snadné řízení stolku) umožňují bezpečnou přepravu grilu i na nerovném terénu. 

Buggy je ideální pro grilovací cateringové akce, zahradní párty, apod. Pro zvětšení pracovní plochy má vozík skládací sklopný stolek z nerezové oceli a teaku.

Uvedená cena zahrnuje:

  • keramický gril s černou lesklou glazurou
  • pojízdný vozík Buggy se sklopným bočním stolkem
  • zabudovaný teploměr ve víku grilu
  • litinovou klapku pro odvod vzduchu
  • výškově nastavitelný systém roštů SGS (2x grilovací nerezový rošt, 2x deflektor, 2x odkapávací miska)
  • ohniště
  • nerezový dávkovač udicích pelet
  • koš na uhlí
  • zdvihač roštu
  • lopatku na popel

 Další vybavení najdete v sekci příslušenství.

 

Technické parametry pojízdného vozíku Buggy:

Hmotnost: 55 kg

Rozměry (š x v x h): 101,5 x 91 x 83 cm

Rozměry s rozloženým bočním stolkem (š x v x h): 148,5 cm x 91 cm x 83 cm

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu