Neohodnoceno

Bukové prkénko

 Grilovací prkénko z bukového dřeva s konzolí z nerezové oceli

Můžeme doručit do:
19.4.2024
Skladem
Kód: 232
Značka: Monolith
2 468 Kč
Kategorie: Grily
Hmotnost: 2 kg

Máte rádi ryby na grilu? Grilovací prkénko pozvedne Vaše kuchařské umění na novou úroveň. Kouř z bukového dřeva dodává masu jedinečné aroma.

Namočené dřevo během grilování uvolňuje páru, která zabraňuje vysoušení masa.

 

Před grilováním je nutné nejprve namočit prkénko do vody.

Vhodné pro modely MONOLITH Classic a LeChef. 

Rozměry (D x Š x V): 50 x 14 x 1,9 cm

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu