AVANTGARDE LECHEF SET + DÁRKY ZDARMA (LITINOVÝ ROŠT, PLANCHA, 8KG UHLÍ)

Avantgarde LeChef včetně nového podvozku, bočních stolků a madla s integrovaným LED světlem.

Na objednání
Kód: 805
Značka: Monolith
96 500 Kč
Kategorie: Modely
Záruka: doživotní
Hmotnost: 174.5 kg
301030 Avantgarde LeChef closed front
Novinka Video DÁREK
ZDARMAZDARMA

Při koupi Avantgarde LeChef získáte jako dárek 1x SGS litinový rošt, 1x planchu, 1x 8kg dřevěného uhlí. Ušetříte 5 620,- Kč!

 

NOVÁ SÉRIE AVANTGARDE ANEB UPGRADE SÉRIE PRO 2.0

Série Avantgarde je nejnovějším kamado od německé značky MONOLITH Grill.

Vychází ze série Pro 2.0: kvalitní těsnění, flexibilní nastavitelný systém roštů SGS - a mnoho dalších prvků, kterými je společnost Monolith proslulá, zůstávají zachovány.

Série Avantgarde se zrodila z touhy přenést technickou rozmanitost a kvalitu výrobků Monolith do nadčasového designu.

Nový pevnější podvozek, který nyní má vestavěnou poličku pro ukládání příslušenství. Dalším poutavým vylepšením je nový vzhled grilu s matnou saténovou glazurou. Boční stolky a madlo jsou vyrobeny z karbonizovaného bambusu. Madlo s integrovaným LED světlem - nyní můžete pohodlně grilovat i ve tmě bez nutnosti dalšího osvětlení.

Žádný jiný gril v sobě nespojuje estetiku, funkčnost a odolnost jako nový Monolith Avantgarde!

 

Model LeChef je zvláště vhodný pro přípravu velkého množství masa a pro přípravu různých pokrmů a jídel současně. Grilování, pečení, uzení a vaření – vše je možné – v nepředstavitelných rozměrech. Průměr roštu 52 cm. S přídavným roštem na grilování a druhou úrovní roštu je možné gril použít i při cateringových akcích a grilovacích soutěžích nebo při větších oslavách. S jedinečným systémem podavače pelet můžete udící pelety vkládat přímo do uhlíků, aniž byste museli otevírat víko grilu.

MONOLITH LeChef, doplněný širokou škálou doplňků, jako je litinový rošt, kámen na pizzu nebo plancha, se stává dokonalou venkovní kuchyní.

Uvedená cena zahrnuje:

 • keramický gril s černou matnou glazurou
 • podvozek s vestavěnou poličkou
 • boční sklopné stolky z bambusu
 • madlo s LED světlem
 • zabudovaný teploměr ve víku grilu
 • litinovou klapku pro odvod vzduchu
 • výškově nastavitelný systém roštů SGS (2x grilovací nerezový rošt, 2x deflektor, 2x odkapávací miska)
 • ohniště
 • nerezový dávkovač udicích pelet
 • koš na uhlí
 • zdvihač roštu
 • lopatku na popel

 Další vybavení najdete v sekci příslušenství.

Model Avantgarde - novinka 2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu