Stojan na příslušenství - LeChef

Stojan na příslušenství pro LECHEF

Na objednání
Kód: 745
Značka: Monolith
2 743 Kč
Kategorie: LeChef Pro-Serie 2.0
Hmotnost: 6 kg
306015 L Avantgarde LeChef Accessories Rack stuffed
Novinka
Banner pro detail produktu

Stojan na příslušenství je vyrobený z kvalitní nerezové oceli a poskytne Vám dokonalou organizaci a ochranu Vašeho příslušenství. Grilovací rošty, pizza kámen, planchu, odkapávací misky nyní budete mít vždy uspořádaně uložené a na jednom místě. Vhodné pro modely Lechef Pro Serie 2.0 nebo Avantgarde.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu