Neohodnoceno

Koš na uhlí pro Icon a Junior

Koš na uhlí z nerezové oceli pro grily Icon a Junior

 
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem
Kód: 133
Značka: Monolith
1 782 Kč
Kategorie: Icon Pro-Serie 2.0
Hmotnost: 1.4 kg

S košem na dřevěné uhlí z nerezové oceli se výrazně zlepšuje proudění vzduchu - tah v grilu. Litinový rošt na dřevěné uhlí by měl být vždy umístěn pod košem na dřevěné uhlí, aby se snížilo sálavé teplo směrem dolů. Koš na uhlí lze vyjmout pomocí rukojetí.

Vhodné pro grily Monolith Icon a Junior.

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu