Držák Wok Icon / Junior

Držák z nerezové oceli pro Wok

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Skladem
Kód: 756
Značka: Monolith
1 644 Kč
Kategorie: Novinky

Pomocí držáku wok připravíte gril na novou techniku vaření během pár minut.

Držák wok z nerezové oceli je speciálně navržený tak, aby vysoká teplota směřovala přesně tam, kde je to zapotřebí - pouze na dno wok pánve.

Naše wok pánev je ručně tepaná, lze dokoupit v sekci příslušenství.

Vhodné pro modeli Icon a Junior Pro Serie 2.0.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu