Neohodnoceno

Otočný rožeň pro ICON/JUNIOR

Otočný rožeň je nyní k dispozici i pro modely Icon a Junior!

Na objednání
Kód: 630
Značka: Monolith
8 233 Kč
Kategorie: Icon Pro-Serie 2.0
Hmotnost: 12 kg
CHU4730 als Smart Objekt x Kopie
Novinka Tip

Otočný rožeň je dodáván se sadou 3 špízů z nerezové oceli. Má integrovaný motor se speciálním pohonem, díky kterému se otáčí všechny špízy současně. Grilujte šašlík, masové špízy, zeleninu, kebab a mnohem víc. Osvědčený klínovitý tvar umožňuje použít otočný rožeň i se zavřeným víkem grilu.

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu