Neohodnoceno

Koš na uhlí s přepážkou pro LeChef

Koš na uhlí z nerezové oceli pro grily LeChef

Můžeme doručit do:
18.1.2024
Na objednání
Kód: 169
Značka: Monolith
3 292 Kč
Kategorie: LeCHEF

S košem na dřevěné uhlí z nerezové oceli se výrazně zlepšuje proudění vzduchu - tah v grilu. Litinový rošt na dřevěné uhlí by měl být vždy umístěn pod košem na dřevěné uhlí, aby se snížilo sálavé teplo směrem dolů. Koš na uhlí lze vyjmout pomocí rukojetí. Přepážka umožňuje nastavit dvě různé teplotní zóny v grilu. 

Vhodné pro grily Monolith LeChef.

Rozměry: LeChef (Ø x V): 47,5 x 20 cm

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování.