Koš na uhlí s přepážkou pro Basic/Classic

Koš na uhlí z nerezové oceli pro grily Basic a Classic

Na objednání
Kód: 166
Značka: Monolith
2 688 Kč
Kategorie: Monolith
Hmotnost: 3 kg
Banner pro detail produktu

S košem na dřevěné uhlí z nerezové oceli se výrazně zlepšuje proudění vzduchu - tah v grilu. Litinový rošt na dřevěné uhlí by měl být vždy umístěn pod košem na dřevěné uhlí, aby se snížilo sálavé teplo směrem dolů. Koš na uhlí lze vyjmout pomocí rukojetí.

Koše na uhlí pro modely Classic a LeChef Pro Serie 2.0 mají navíc přepážku, která umožňuje nastavit dvě různé teplotní zóny v grilu. 

 

Vhodné pro grily Monolith Basic a Classic.

Rozměry (Ø x V): 38,5 x 18,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu