Big Green Egg

BIG GREEN EGG

STAROVĚKÁ MOUDROST A POPIS INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE
Princip fungování Big Green Egg má své kořeny v daleké historii. Před více než 3000 lety se ve východní Asii používalo jako tradiční hliněná pec na dřevo. To je místo původu a následného osvojení Japonskem, které ho s láskou nazývalo „kamado“, což v překladu znamená pec. V polovině minulého století ho objevili američtí vojáci a odvezli domů jako suvenýr. Model se v Atlantě (stát Georgia, USA) postupně zdokonaloval pomocí současných vědomostí, výrobních technik a inovativních materiálů. Dokonce ke vzniku jedinečného zařízení pro venkovní vaření přispěla revoluční technologie keramiky z NASA.

TAJEMSTVÍ BIG GREEN EGG
Japonci, Američani, Češi: každý, kdo ochutnal jídlo připravené na Big Green Egg, okamžitě propadl této jedinečné lahodné chuti. Co je tajemstvím EGG? Vlastně je to spíše kombinace více věcí. Keramika, která absorbuje a uchovává teplo. Dokonalá rovnoměrná cirkulace vzduchu, díky které jsou potraviny připravovány při požadované teplotě. A je to skutečnost, že teplotu je možné regulovat a udržovat, jak je potřeba. Ani extrémní venkovní teplota nemá díky kvalitní keramice nějaký vliv na teplotu uvnitř grilu. A v neposlední řadě je to vzhled grilu a přírodní způsob přípravy jídla.

DOŽIVOTNÍ KVALITA
Za Big Green Egg si 100% stojíme. Proto získáte doživotní záruku na materiál a konstrukci všech keramických dílů EGG. Zařízení je vyrobené z výjimečně kvalitní keramiky. Tento materiál má extrémní izolační vlastnosti a v kombinací s různými patentovanými komponenty získává EGG svoji jedinečnost. Keramika odolává extrémním teplotám i teplotním výkyvům. Zařízení EGG můžete používat nesčetněkrát bez toho, aniž by poklesla jeho kvalita. Takže je úplně přirozené, že si celá naše společnost za systémem EGG stojí.

 

Žádné produkty značky Big Green Egg nebyly nalezeny...
Zpět do obchodu