Deflektor Junior

Deflektorový kámen pro Monolith Junior

Na objednání
Kód: 127
Značka: Monolith
1 644 Kč
Kategorie: Monolith
Banner pro detail produktu

Deflektorový kámen chrání jídlo před žhavými uhlíky a přímým teplem. Velké kusy masa tak lze péct šetrně a pomalu, aniž byste ho spálili a gril můžeme také použít jako pec na pečení pizzy nebo pečiva.

Vhodné pro grily Monolith Junior.


Rozměry deflektoru (Ø x V): 20 x 1,4cm
Rozměry distanční vložky (Ø x V): 54 x 6,5cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu