Neohodnoceno

Teploměr

Bluetooth Teploměr

Na objednání
Kód: 274
Značka: Monolith
2 194 Kč
Kategorie: Grily

Bluetooth teploměr sleduje Vaše grilované jídlo pomocí aplikace a signalizuje, kdy je připraveno. Jednoduše si stáhnete bezplatnou aplikaci (iOS a Android) a připojíte se přes Bluetooth. Teploměr může spravovat až 6 senzorů a zobrazuje v aplikaci přesný průběh grilování vašeho jídla.

Obsah balení: teploměr, dva teplotní senzory (červený a oranžový), roštová spona, dvě 1,5V AA baterie, návod k použití.

 

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu