Teploměr

Bluetooth Teploměr

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem
Kód: 274
Značka: Monolith
2 194 Kč
Kategorie: Monolith
Banner pro detail produktu

Teploměr MONOLITH Thermo-Lith Vám při grilování vždy poskytne dokonalý přehled o teplotě. Můžete jej snadno připojit ke svému chytrému telefonu, ať už se systémem Android nebo iOS, stačí si stáhnout a nainstalovat bezplatnou aplikaci. Spárování je rychlé a snadné prostřednictvím Bluetooth. Teploměr je dodáván se dvěma teplotními sondami, které můžete využít různými způsoby. Máte možnost je použít ke kontrole teploty jádra dvou různých kusů masa nebo můžete jednu použít pro grilované jídlo a druhou pro měření teploty ve Vašem kamadu. K připevnění sond se dodává praktický klip na rošt. Thermo-Lith také umožňuje připojit až šest teplotních sond. Aplikace neustále sleduje Vaše jídlo a informuje Vás, jakmile je hotové. Přesný průběh teploty si můžete prohlédnout přímo v aplikaci.

Obsah balení: teploměr, dva teplotní senzory (červený a oranžový), roštová spona, dvě 1,5V AA baterie, návod k použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování. 

Zpět do obchodu