Neohodnoceno

Zdvihač roštu

Zdvihač roštu z nerezové leštěné oceli s bambusovou rukojetí

Můžeme doručit do:
18.1.2024
Na objednání
Kód: 271
Značka: Monolith
739 Kč
Kategorie: Příslušenství

Robustní zdvihač roštu z leštěné nerezové oceli s bambusovou rukojetí pro bezpečné a snadné zvedání a vyjímání roštu. Vhodné pro rošty z nerezové oceli a litiny.

Vhodné pro všechny modely grilů.

Rozměry: (D x Š x V): 20 x 12 x 2cm

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování.