Neohodnoceno

Podpalovač

Podpalovač

Můžeme doručit do:
6.12.2023
Skladem (>10 ks)
Kód: 321
Značka: Monolith
2 194 Kč
Kategorie: Příslušenství

Ideální podpalovač pro Váš gril Monolith. Trvá pouhých 60 sekund, než uhlí zapálí. Podpalovač pracuje výhradně s horkým vzduchem, a bez otevřeného plamene. Bezpečné zapálení je tak zaručeno za všech okolností a to bez použití chemického startovacího prostředku.

Naplňte koš na uhlí neboli ohniště kvalitním, středně velkým uhlím. Pro dosažení nejlepších výsledků grilování doporučujeme naše dřevěné uhlí MONOLITH. Zapalte dřevěné uhlí shora, zavřete víko a úplně otevřete otvory pro přívod a odvod vzduchu. Díky komínovému efektu se gril zahřeje za velmi krátkou dobu. 

 

Rozměry (D x Š x V): 45,5 x 6 x 7 cm (bez kabelu)

Délka kabelu: 3 m

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování.