Neohodnoceno

Univerzální sada UltraQ

Včetně ventilátoru - vhodné pro většinu grilů na dřevěné uhlí mimo edici Monolith BBQ Guru!

Můžeme doručit do:
18.1.2024
Na objednání
Kód: 644
Značka: Monolith
17 990 Kč
UltraQ landing 02 uai 516x501 1
Tip Video

BBQ Guru UltraQ je ideálním společníkem pro každého grilovacího mistra, který chce své kuchařské dovednosti dostat na nejvyšší úroveň. Ovládání je možné odkudkoli prostřednictvím cloudu a světelná lišta Status Q zajistí, že budete mít vždy přehled o aktuální situaci. Vychutnejte si preciznost podobnou troubě a perfektně připravené jídlo.

Není nad grilování na dřevěném uhlí. Jak jinak chcete získat to nejšťavnatější, nejlahodnější a nejšťavnatější maso? Víte však, že nerovnoměrná teplota může mít za následek vysušení nebo spálení masa a zničit tak vaše jídlo.

Nejmodernější konstrukce grilu UltraQ BBQ Temperature Control vám ulehčí práci tím, že vám poskytne 100% kontrolu nad vaším grilem a poskytne vám přesnost jako v troubě.

UltraQ je vybaven zcela novým, inovativním, nejmodernějším a patentovaným světelným kroužkem "Guru Status".

Tato revoluční funkce mění pravidla hry v grilování. Jediným pohledem získáte vizuální zpětnou vazbu o stavu teploty. Nyní můžete rychle a snadno rozpoznat rozhodující okamžiky grilování:

MODRÁ KONTROLKA:

  • Teplota v grilu nedosáhla cílové teploty. Při prvním spuštění grilování je modrá kontrolka indikátorem toho, že se gril stále nachází ve fázi předehřívání.
  • Pokud už nějakou dobu grilujete a modrý kroužek se znovu objeví, může to znamenat, že vám dochází dřevěné uhlí, a proto teplota klesá.

 ČERVENÁ KONTROLKA:

  • Když světelný kroužek zčervená a po stranách pulzuje, znamená to, že je v zařízení DynaQ spuštěn ventilátor s proměnným průtokem, který udržuje přesnou teplotu grilování.
  • Když celý světelný kroužek pulzuje červeně, slouží to jako vizuální alarm, abyste věděli, že se něco stalo a že to vyžaduje vaši pozornost.

 Rozměry (D x Š x V): 15 x 8,7 x 2,3 cm

Vhodné pro modely Classic BBQ Guru a LeChef BBQ Guru.

Jak to funguje: UltraQ & DynaQ

Regulace teploty UltraQ

UltraQ - manuál

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování.