Neohodnoceno

Pojízdný vozík Buggy

Pojízdný vozík Buggy z nerezové oceli s policí z teakového dřeva a čtyřmi kolečky pro grily Classic a LeChef

Můžeme doručit do:
18.1.2024
Na objednání
Kód: 145
Značka: Monolith
35 687 Kč
Kategorie: Classic
Hmotnost: 55 kg
monolith kamado buggy 1024x993
ZDARMAZDARMA

Gril je uložen ve vozíku vyrobeném z nerezové kartáčované oceli na čtyřech gumových kolečkách. Velká kola (Ø 20 cm, z nichž dvě lze řídit a uzamknout) umožňují bezpečnou přepravu grilu i na nerovném terénu. Vozík Buggy je také ideální pro grilovací týmy, restaurace a stravování. Pro zvětšení pracovní plochy je vozík vybaven skládacím odkládacím stolkem z nerezové oceli a teaku.

Vhodné pro grily Monolith Classic a LeChef.

 

 

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování.