Neohodnoceno

Classic BBQ GURU SET

POKROK. Jedná se o model Monolith Classic s integrovaným ventilátorem. Set s podvozkem a bočními stolky.

Varianta
Můžeme doručit do:
18.1.2024 18.1.2024 18.1.2024 Zvolte variantu
Na objednání Na objednání Na objednání Zvolte variantu
Kód: 62/BEZ 62/VCE 62/VCE2 Zvolte variantu
Značka: Monolith
54 905 Kč 66 805 Kč 69 885 Kč od 54 905 Kč
Kategorie: Grily
Záruka: doživotní
monolith bbq guru edition
Video
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Classic je nejoblíbenější model grilu z naší nabídky. BBQ Guru edice má navíc integrovaný ventilátor - zapomeňte na nepříjemné připojování adaptérů k přívodu vzduchu. Teplotu v grilu můžete snadno regulovat pomocí elektronické regulaci DynaQ nebo UltraQ. 

S průměrem roštu 44 cm je Classic jasnou volbou pro grilování, pečení, uzení a vaření pro celou rodinu a vaše přátele. Grilovací plocha, kterou lze rozšířit sadami s přídavným roštem, je dostatečně velká, aby uvařila několik pokrmů a příloh současně. S jedinečným systémem podavače pelet můžete kouřové pelety vkládat do uhlíků, aniž byste museli otevírat víko grilu. Classic, který můžete doplnit rozsáhlým příslušenstvím jako je litinový rošt, kámen na pizzu, držák wok + pánev wok, plancha nebo ROTI systém pro grilovací jehly se stává plnohodnotnou venkovní kuchyní.

Verzí Pro Series 2.0 získává Classic větší stabilitu a snáze se s ním manipuluje. Otočný bod víka jsme posunuli tak, aby jej bylo možné otevřít s daleko menším úsilím. Navíc díky své vlastní hmotnosti víko pohodlně leží a těsní lépe než kdy dříve. Stejně jako všechny ostatní modely Monolith má také nový typ litinové klapky pro odvod vzduchu, převratné  těsnění ze skleněných vláken včetně vysoce kvalitních nerezových pásů.

Gril je k dispozici v černé barvě v setu s ocelovým podvozkem a bočními stolky z bambusu.

Cena je včetně podvozku, bočních stolků a vybavení (stavitelný rošt, ohniště, dávkovač udících pelet, koš na uhlí, zdvihač roštu).

Lze přiobjednat elektronickou regulaci teploty BBQ Guru DynaQ nebo UltraQ z vyšší řady regulace (podívejte se na videa).

Další vybavení najdete v sekci příslušenství.

Jak to funguje: UltraQ & DynaQ

Regulace DynaQ

Regulace UltraQ

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování.