Neohodnoceno

LECHEF BBQ GURU

POKROK. Jedná se o model Monolith LeChef s integrovaným ventilátorem. Do vestavby.

Varianta
Můžeme doručit do:
18.1.2024 18.1.2024 18.1.2024 Zvolte variantu
Na objednání Na objednání Na objednání Zvolte variantu
Kód: 91/BEZ 91/VCE 91/VCE2 Zvolte variantu
Značka: Monolith
78 241 Kč 90 141 Kč 93 221 Kč od 78 241 Kč
Kategorie: Grily
Záruka: doživotní
5226 gril monolith classic guru edition 46 cm (1)
Video
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

BBQ Guru edice má navíc integrovaný ventilátor - zapomeňte na nepříjemné připojování adaptérů k přívodu vzduchu. Teplotu v grilu můžete snadno regulovat pomocí elektronické regulaci DynaQ nebo UltraQ.

Je zvláště vhodný pro přípravu velkého množství masa a pro přípravu různých pokrmů a jídel současně. Grilování, pečení, uzení a vaření – vše je možné – v nepředstavitelných rozměrech. Průměr roštu 55 cm. S přídavným roštem na grilování a druhou úrovní roštu je možné gril použít při cateringových akcích a grilovacích soutěžích nebo i při větších oslavách. S jedinečným systémem podavače pelet můžete kouřové peletky vkládat do uhlíků přes klapku v těle, aniž byste museli otevírat víko grilu. MONOLITH Le Chef, doplněný širokou škálou doplňků, jako je litinový rošt, kámen na pizzu nebo plancha, se stává dokonalou venkovní kuchyní.

I ve verzi Pro Series 2.0 zůstává LeChef králem modelů Monolith. Je také vybaven lépe ovladatelnou moderní litinovou klapkou pro odvod vzduchu a získává také vylepšené těsnění ze skleněných vláken a nerezových pásů.

Gril je k dispozici v černé barvě s keramickými nožičkami pro použití v kuchyni nebo pro instalaci ve vaší venkovní kuchyňské vestavbě.

 Cena je včetně vybavení (stavitelný rošt, ohniště, dávkovač udících pelet, koš na uhlí, zdvihač roštu).

Lze přiobjednat elektronickou regulaci teploty BBQ Guru DynaQ nebo UltraQ z vyšší řady regulace (podívejte se na videa).

Další vybavení najdete v sekci příslušenství.

Jak to funguje: UltraQ a DynaQ

Regulace DynaQ

Regulace UltraQ

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování.