Neohodnoceno

LECHEF BBQ GURU SET

POKROK. Jedná se o model Monolith LeChef s integrovaným ventilátorem. Set s podvozkem a bočními stolky.

Varianta
Můžeme doručit do:
18.1.2024 18.1.2024 18.1.2024 Zvolte variantu
Na objednání Na objednání Na objednání Zvolte variantu
Kód: 97/BEZ 97/VCE 97/VCE2 Zvolte variantu
Značka: Monolith
82 359 Kč 94 259 Kč 97 339 Kč od 82 359 Kč
Kategorie: Grily
monolith bbq guru edition
Video
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

BBQ Guru edice má navíc integrovaný ventilátor - zapomeňte na nepříjemné připojování adaptérů k přívodu vzduchu. Teplotu v grilu můžete snadno regulovat pomocí elektronické regulaci DynaQ nebo UltraQ.

Je zvláště vhodný pro přípravu velkého množství masa a pro přípravu různých pokrmů a jídel současně. Grilování, pečení, uzení a vaření – vše je možné – v nepředstavitelných rozměrech. Průměr roštu 55 cm. S přídavným roštem na grilování a druhou úrovní roštu je možné gril použít při cateringových akcích a grilovacích soutěžích nebo i při větších oslavách. S jedinečným systémem podavače pelet můžete kouřové peletky vkládat do uhlíků přes klapku v těle, aniž byste museli otevírat víko grilu. MONOLITH LeChef, doplněný širokou škálou doplňků, jako je litinový rošt, kámen na pizzu nebo plancha, se stává dokonalou venkovní kuchyní.

I ve verzi Pro Series 2.0 zůstává LeChef králem modelů Monolith. Je také vybaven lépe ovladatelnou moderní litinovou klapkou pro odvod vzduchu a získává také vylepšené těsnění ze skleněných vláken a nerezových pásů.

Gril je k dispozici v černé barvě v setu s ocelovým podvozkem a bočními stolky z bambusu.

Cena je včetně podvozku, bočních stolků a vybavení (stavitelný rošt, ohniště, dávkovač udících pelet, koš na uhlí, zdvihač roštu).

Lze přiobjednat elektronickou regulaci teploty BBQ Guru DynaQ nebo UltraQ z vyšší řady regulace (podívejte se na videa).

Další vybavení najdete v sekci příslušenství.

Jak to funguje: UltraQ a DynaQ

Regulace DynaQ

Regulace UltraQ

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování.