Neohodnoceno

DynaQ BBQ GURU

Elektronická regulace teploty vhodná pouze pro modely grilů Monolith Classic BBQ Guru a LeChef BBQ Guru!

Můžeme doručit do:
18.1.2024
Na objednání
Kód: 378
Značka: Monolith
11 900 Kč
Kategorie: Příslušenství
Monolith BBQ GURU DynaQ Module
Video

Nová generace regulátorů teploty, která se již stala novým standardem: Odveďte skvělou práci během dlouhé přípravy jídla při nízké teplotě se základním modelem DynaQ – s jedinečnou světelnou lištou Status Q a ovládáním pomocí aplikace přes Bluetooth. Objevte začátek nové éry.E

Skvělé grilování vyžaduje správnou kombinaci načasování a teploty. Nerovnoměrné změny teplot v grilu mohou mít za následek vysušení nebo spálení masa, což znamená, že budete muset gril neustále sledovat a nastavovat klapky, abyste se pokusili udržet teplotu takovou, jakou chcete.

S DynaQ se již tohoto problému nemusíte obávat. DynaQ monitoruje a kontroluje teplotu v reálném čase, takže vždy znáte přesnou teplotu. Kromě toho jste schopni sledovat i vnitřní teplotu pokrmů, takže je můžete z grilu vyjmout na vrcholu dokonalosti. Máte tak nad grilováním plnou kontrolu - už žádná překvapení!

DynaQ je vybaven zcela novým, inovativním, nejmodernějším a patentovaným světelným kroužkem "Guru Status".

Tato revoluční funkce mění pravidla hry v grilování. Jediným pohledem získáte vizuální zpětnou vazbu o stavu teploty. Nyní můžete rychle a snadno rozpoznat rozhodující okamžiky grilování:

MODRÁ KONTROLKA:

  • Teplota v grilu nedosáhla cílové teploty. Při prvním spuštění grilování je modrá kontrolka indikátorem toho, že se gril stále nachází ve fázi předehřívání.
  • Pokud už nějakou dobu vaříte a modrý kroužek se znovu objeví, může to znamenat, že vám dochází dřevěné uhlí.

ČERVENÁ KONTROLKA:

  • Když světelný kroužek zčervená a po stranách pulzuje, znamená to, že je v zařízení DynaQ spuštěn ventilátor s proměnným průtokem, který udržuje přesnou teplotu grilování.
  • Když celý světelný kroužek pulzuje červeně, slouží to jako vizuální alarm, abyste věděli, že se něco stalo a že to vyžaduje vaši pozornost.

 

Vhodné pouze pro modely Classic BBQ Guru a LeChef BBQ Guru.

 

Jak to funguje: UltraQ & DynaQ

Regulace DynaQ - průvodce mobilní aplikací

MONOLITH

Schopnost keramiky absorbovat a uchovávat teplo je lidstvu známá po tisíce let. V Japonsku byla tato vlastnost poprvé použita k přípravě jídla: Slovo "Kamado" původně odkazovalo na keramické varné desky zabudované v domech, z nichž se později vyvinul přenosný gril „Mushi-Kamado“.

Američtí vojáci přinesli tuto myšlenku do Ameriky, a ta předznamenala zrod dnes světově proslulého grilu Kamado. V Německu to byla velká vášen pro grilování, která přiměla Matthiase Otta k založení značky MONOLITH Grill.

V roce 2005 se zamiloval do svého prvního keramického grilu, ale viděl mnoho příležitostí ke zlepšení - proto vyvíjel do roku 2008 svůj vlastní Kamado gril a uvedl jej na trh.

Během posledních dvanácti let se Monolith rozrostl do mnohem větších rozměrů: Monolith je tým milovníků grilování a nadšenců barbecue, je to myšlenka neomezené svobody při grilování, univerzální venkovní kuchyně se stále rostoucí nabídkou příslušenství - a koneckonců i přátelství mezi příznivci grilování.